Anjelica Huston

Angelica Susan Houston

8,1
10 037 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anjelica Huston

To oczywiście niesprawiedliwe, ale dla mnie i pewnie nie tylko Anjelica kojarzy się od razu z tą rolą. A jakby nie patrzeć to również bardzo dobra aktorka dramatyczna, zdobywczyni Oscara i Złotego Globu.

użytkownik usunięty
_Andrzej_

Ja ją głównie zapamiętałam z ''Naciągaczy''. Dobra aktorka ale osłabia mnie uderzającym podobieństwem do mojej ciotki alkoholiczki.:/

użytkownik usunięty
_Andrzej_

Dla mnie Anjelica na zawsze pozostanie Wielką Czarownicą, która z eleganckiej damy przeistoczyła się w obślizgłą włochatą poczwarę ...zaowocowało to co prawda wieloma koszmarami w dzieciństwie, ale było warto ;) Morticia genialnia: te gesty, ta mimika...cara mia!

Dla mnie jest doskonała w każdym calu :) Potrafi przejść z czarnej damy Mortici w ciągnącą papierosy kobietę z ,,Naciągaczy'' a złą Baronową z ,,Długo i Szczęśliwie'' ;)

Tak, tak Cara mia :D Jako Morticia stworzyła postać, której nie da się zapomnieć. Jest świetną aktorką i piękną kobietą. Szkoda, że zobaczyliśmy tylko 2 odsłony Mortici :(

_Andrzej_

No cóż,jakby nie patrzeć jest to jedna z jej najbardziej charakterystycznych ról-nic dziwnego że zapada w pamięć :) Chociaż ,zgodzę się że w innych filmach również była rewelacyjna!

Olcia990

Czytała gdzieś, że podobno kiedyś była ładna, chyba przed jakiś wypadkiem :(

Daniela_Lujan_87

http://devorahmacdonald.blogspot.de/2013/01/smash.html

_Andrzej_

Za dużo powtórek Adamsów na Polsacie ;P ona była kiedyś w czołówce Hollywood, rzeczywiście to dziwne, ale większości polskich widzów utkwiła w pamięci jako Morticia i koniec kropka. A ma sporo dobrych filmów na koncie. Grała u świetnych reżyseròw, wielokrotnie spotkała się na planie z Nicholsonem, trzy nominacje do Oscara (w tym statuetka za Naciągaczy)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones