PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4785}

Wiedźmy

The Witches
6,5 11 789
ocen
6,5 10 1 11789
5,7 9
ocen krytyków
Wiedźmy
powrót do forum filmu Wiedźmy

Szukam filmu z dzieciństwa

użytkownik usunięty

Myślałam, że może to ten film, ale jednak nie. W tamtym też chyba były jakieś czarownice. Pamiętam jakąś dziewczynę na obrazie. Najpierw była młoda, potem coraz starsza. Stała chyba przy jakiś płocie. Za nią był domek i chyba jakieś gąski, czy coś. Ona była chyba zaklęta w tym obrazie. Nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Kojarzy ktoś ten film?

ocenił(a) film na 7

Może chodzić o ten, jest w nim dokładnie ta scena którą opisałaś.

użytkownik usunięty
666student666

Kurcze oglądałam go dzisiaj i nie widziałam tej sceny. Widocznie musiałam przegapić. Cholercia... No nic, dzięki. A wiesz może co to za dziewczyna była na tym obrazie?

na 100 % ten film bo tam była taka scena właśnie:] A wiecie może co to za film o wiedźmach, które wylądowały na ulicy się dziwiły co to za "czarna rzeka?", była też scena jak szukały czarów w księdze z ludzkiej skóry w domku, który był skansenem.

użytkownik usunięty
nictoris

To na pewno "Hokus Pokus". Jeden w moich ulubionych filmów z dzieciństwa:) świetny jest.

dziękuję, to na pewno ten film :] na pewno odświeżę go sobie niebawem.

ocenił(a) film na 6

Może chodzi Ci o film Czary-Mary:P http://www.filmweb.pl/film/Czary-Mary-1993-36017

ocenił(a) film na 7

100 % film Wiedzmy. Ta scena jest na samym początku filmu. Też pamiętam to z dzieciństwa :)) dziś oglądałam to z synem na TVN 7

użytkownik usunięty
velvety

Możesz mi przypomnieć o co chodziło z tą dziewczyną z obrazu?

ocenił(a) film na 7

To była przyjaciółka lub przynajmniej rówieśniczka babci głównego bohatera, którą porwały wiedźmy i zaklęły w obrazie jej ojca.

ocenił(a) film na 7

Mała dziewczynka chyba zauważyła, że jedna z sąsiadek jest wiedźmą i została umieszczona na tym obrazie. Rozpoznał ją po tym jej ojciec, który namalował ten obraz. Był przy tym babcia tego głównego bohatera.

użytkownik usunięty
velvety

Aha. Dzięki za odpowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones