PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4785}

Wiedźmy

The Witches
6,5 11 789
ocen
6,5 10 1 11789
5,7 9
ocen krytyków
Wiedźmy
powrót do forum filmu Wiedźmy

Interesuje mnie kilka wątków, które nie zostały dokończone. Może ktoś lepiej zrozumiał film,
albo przeczytał książkę i udzieli mi odpowiedzi na część moich pytań.
Skąd Wielka Czarownica znała babcię Luka i dlaczego tak bardzo zaszła jej za skórę?
Dlaczego ta babcia Helga nie ma najmniejszego palca? Czy ma to związek z czarownicami?
Dlaczego jej rówieśniczka uwięziona w obrazie postarzała się szybciej od niej i
umarła/zniknęła?
Po przyjeździe Wielkiej czarownicy do hotelu puknęła ona w postać na obrazie, potem
zrobiła to jej asystentka i postać po chwili zniknęła. Postać ta została zlikwidowana czy
uwolniona (w końcu asystentka okazała się być dobra)?
Asystentka po zagonieniu do roboty zamiast możliwości uczestnictwa w przyjęciu
powiedziała, że nie chce być taka jak inne czarownice. Następnie inne czarownice zostały
zamienione w myszy za co była ona wielce wdzięczna Lukowi przez co odmieniła go w
człowieka. Machając mu na pożegnanie przyjrzała się swojej ręce, która była ładna.
Oznacza to, że była dobrą wróżką, a nie czarownicą, czy może dobre uczynki upiększały ją
zamiast oszpecać jak w przypadku innych czarownic znęcających się nad dziećmi?

Blastboy

Na początku filmu Babcia wyjaśniała że kiedyś spotkała Wielką Czarownicę i ta rzuciła na nią jakiś zły urok czy coś w tym stylu (stąd brak małego palca)
Rówieśniczka Helgi postarzała się szybciej przez czary
Raczej asystentka nie miała nic wspólnego z uwolnieniem postaci na obrazie w hotelu gdyż nawet nie zdążyła jej dotknąć(natychmiast została przywołana przez wielką czarownicę)
Myślę że asystentka nie była od początku dobrą wróżką(jeśli pamiętasz scenę podczas spotkania czarownic była ona tam łysa brzydka i bez rękawiczek widać było jej brzydkie ręce). Chyba została dobrą wróżką z wyboru
Mam nadzieję że pomogłem mimo iż temat ten został dodany rok temu

ocenił(a) film na 7
Blastboy

Ta rówieśnikami była chyba nawet od niej młodsza.

ocenił(a) film na 7
Sol1987

Sorki chcialam napisać rowiesniczka.

ocenił(a) film na 6
Sol1987

jak "rówieśniczka", to nie może być młodsza (;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones