PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4785}

Wiedźmy

The Witches
6,5 11 782
oceny
6,5 10 1 11782
5,7 9
ocen krytyków
Wiedźmy
powrót do forum filmu Wiedźmy

Drugie dno?

ocenił(a) film na 7

Odnoszę nieodparte wrażenie, że twórcy tego filmu strasznie nie lubili feministek. :-)

ocenił(a) film na 7
Szafa_Gra

śmiechłem z lekka xD

Szafa_Gra

Dokładnie tak !

Szafa_Gra

A kto je lubi ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
forek23

Tytułowe wiedźmy z tego filmu, w zestawieniu z feministkami, wydają się nawet sympatyczne.

ocenił(a) film na 6
Szafa_Gra

no cóż, minęło 8 lat od twojego durnego komentarza i jednak nie miałeś racji. Teraz wstyd nie być feministką/feministą. Właściwie ta postawa jest normą, której nie trzeba nazywać, natomiast osoby które z tym walczą to zwykli mizogini i prawicowi troglodyci. Czyli wyszło na to, że zawsze miały rację, tylko wyprzedzały nieco swoją epokę. Dziś już to wiemy. Czasy się zmieniły na lepsze.

Ush

Co za totalniacki komentarz. Feminizm już dawno przebił się po niszę, dlatego dziś mamy doczynienia z powszechną mizoandrią. Widać to w pop-kulturze, nawet w paradokumentach obraz mężczyzny jest gorszy niż kobiety. To że połowa małżeństw kończy się rozwodami to też efekt matriarchatu.

ocenił(a) film na 6
zbawiony

ah ci dyskryminowani za to że są mężczyznami mężczyźni xD

ocenił(a) film na 8
Szafa_Gra

Czy ja wiem...
Zgoda, angielskie raszple budzą większą odrazę przed metamorfozą w wiedźmy niż po (sic!:-), ale to wciąż rodzaj żeński.
A show aktorom i tak skradły... myszy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones