PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4785}

Wiedźmy

The Witches
6,5 11 789
ocen
6,5 10 1 11789
5,7 9
ocen krytyków
Wiedźmy
powrót do forum filmu Wiedźmy

AAaaaa!!!!

ocenił(a) film na 8

Oj taak, to jeden z tych filmów dzieciństwa, który zamieszkał już na stałe w mojej głowie. Tak jak indyjski stwór bez dolnych partii ciała jeżdżący na deskorolce z Archiwum X... Tego się po prostu nie da zapomnieć...

TheRychu

Ojj ja za dzieciaka bałem się oglądać z Archiwum X, leciało wieczorami a sama muzyka na poczatku jak sie odcinek zaczynał powodowała u mnie konwulsję i strach ;d jednym słowem poryło mi trochę banię. Co do Wiedźm, wspaniałe mam wspomnienia z tym filmem. Po dobrych 10 latach, a moze więcej ( ogladlaem ten film kiedys jak lecial na polsacie) przypomniałem sobie nagle o nim, znalazłem i wczoraj oglądnąłem. Niesamowita sprawa ;) Film wtedy zrobił na mnie ogromne wrażenie, myślę, że troche przesadzili np z tym jak zmieniała się Królowa Wiedźm w szczura, okropne ;p Polecam bardzo, niezapomniany film z dziecinstwa ;)
Bartek

ocenił(a) film na 8
TheRychu

Mam podobne odczucia jeśli chodzi o Archiwum X. Ten serial dość mocno wpłynął na moją psychikę.

TheRychu

Haaa! to jest film mojego dzieciństwa..i nie tylko ;) uwielbiam go! ma niesamowitą atmosferę..a rola Angeliki Huston genialna! oglądam własnie po raz enty w tv.

ocenił(a) film na 7
TheRychu

Ten film pierwszy raz oglądałam dopiero niedawno, więc nie zrył mi już psychiki, co innego książka Roalda Dahla (którego książek dla dzieci niemal całą kolekcję mam do dzisiaj) na podstawie której jest ten film zrobiony. Niemniej klimat oddany.

ocenił(a) film na 7
TheRychu

również zrył mi mocno beret w dzieciństwie

ocenił(a) film na 3
TheRychu

Hmm... widocznie więc obejrzałem ten film za póżno, bo dla mnie jest przerażająco, ale irytujący i nudny. Sam nie wiem co bardziej. Trudno.

ocenił(a) film na 2
dentryt

Na mnie zadziałał podobnie. Nie wiem po co to oglądałem, ale w sumie nie było nic lepszego w tv. btw widze że też lubisz czasem przesiadywać wieczorem przed tv

ocenił(a) film na 3
dentryt

mam te same odczucia po wczorajszej edycji :D

TheRychu

Pamiętam, że bałam się tego filmu i jednocześnie go uwielbiałam :) Ach te lata 90..... :)

TheRychu

Próbowałem wczoraj zasnąć, ale wciąż miałem przed oczami obraz łysej wiedźmy z długim nosem i jądrami zamiast brody ;(((

ocenił(a) film na 8
TheRychu

W mojej też! Ciągle chodzi mi po głowie przez te wszystkie lata. Jak oglądałam ten film jako dziecko chowałam się pod stół :< i wreszcie go odnalazłam.

ocenił(a) film na 8
katkmi93

hahah dokładnie! Zabawne, ze prawie wszyscy tutaj mamy podobne odczucia. Pamiętacie, ze film zaczynał się smutno? Dzięki temu nie sposób było przewidzieć czy skończy się dobrze czy zle. Ale i tak dzisiejsze dzieciaki nie doceniają tego filmu. Mój 7 letni brat obejrzał go w ogóle bez emocji.

ocenił(a) film na 8
TheRychu

Bez emocji? :o mi się to śniło później po nocach, te oczy wiedźm, jak zamieniały dzieci w szczury wciskając im te flakoniki do gardeł...
Dla nas to wtedy było straszne, bo chyba nie oglądało się tylu horrorow w domu co teraz. Młody pewnie podpatrzył u Ciebie albo w TV dużo gorsze filmy, więc ten nie zrobił już na nim wrażenia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones