PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473122}

Pewnego razu w Rzymie

When in Rome
6,1 35 382
oceny
6,1 10 1 35382
4,4 5
ocen krytyków
Pewnego razu w Rzymie
powrót do forum filmu Pewnego razu w Rzymie

Szału nie ma

ocenił(a) film na 6

Średniej jakości film.
Niektóre momenty całkiem zabawne ale fabuła ogólnie nudna

NataliaOreiro

Generalnie cała ta historia jest bardzo prymitywna...Nie zmienia to jednak faktu, że momentami dobrze się bawiłem, mimo iż scenariusz kpi z Nas ludzi "rozumnych na miarę XXI wieku" i powinien być skierowany do ludzi Średniowiecza, ale co tam ;d pośmiałem się troszkę i tyle ;p 5/10.

David_Haye

Jak Nick przywalił łbem w słup, a potem w drzewo to myślałam, że padnę ze śmiechu :D

ocenił(a) film na 2
Najki_90

Jak dla mnie za dużo było właśnie takich gagów wskazujących na niezdarność bohatera. Chyba ze 5 razy Nick w coś walnął albo o coś się potknął. Trudno wskazać bardziej pospolity typ żartu...

ocenił(a) film na 8
David_Haye

A nam z córką się bardzo podobał.Nie które momenty były bardzo zabawne.Więcej takich filmów.

NataliaOreiro

Przyznam, że plakat z główną bohaterką obgryzającą paznokcie nie wygląda zachęcająco ;)

NataliaOreiro

Zgodzę się. Trochę głupawy, gra aktorska taka sobie, ale parę śmiesznych momentów było (to oczywiście moje zdanie).

ocenił(a) film na 8
NataliaOreiro

Mi się podobał, na zły humor w sam raz, chyba rozbawił mnie momentami bardziej niż Kac Vegas. Fabuła bajkowa, ale lekki i przyjemny w sam raz na zimowe popołudnia. No i pani Bell, uwielbiam ją!

ocenił(a) film na 6
NataliaOreiro

Troszkę śmiechu, ale ogólnie "średniawka". Dobra rola Josha Duhamela. Oddaję 6 :)

ocenił(a) film na 6
NataliaOreiro

Dokładnie,taka sobie głupkowata komedia,z paroma śmiesznymi momentami ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones