PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473122}

Pewnego razu w Rzymie

When in Rome
6,1 35 394
oceny
6,1 10 1 35394
4,4 5
ocen krytyków
Pewnego razu w Rzymie
powrót do forum filmu Pewnego razu w Rzymie

Nuda w Rzymie

ocenił(a) film na 2

Niestety, film jest nieudany i to bardzo. Po pierwsze gatunek serwowanego humoru jest prostacki wycelowany w odbiorców dla których szczytem rozrywki pozostają "Pamiętniki z wakacji". Z uporem można wskazać, zdaje się jedną śmieszną scenę. Mam na myśli zbijanie wazy przez główną bohaterkę. Pozostała część filmu stanowi kupę (świadomie używam tego słowa) niezabawnych żartów oraz banalnych do potęgi zachowań bohaterów. Kłuje z monitora głupota oraz infantylnym, właściwym dla komedii romantycznych podejściem do prezentowanej historii... Serwowane gagi niestety nie śmieszą, a ponadto się powtarzają. Nick bodajże ze 5 razy potyka się, przewraca o coś. Za dużo żartów wskazujących na niezdarność bohatera. Bardzo pospolicie niestety. Czy bohaterowie komedii romantycznych zawsze muszą być tacy tępi, niepewni sowich wyborów, niezdecydowani? Trzymać monety daleko od takich studni!!

ocenił(a) film na 7
mpannek

Śmiesz oceniać poczucie humoru innych ludzi?! Mnie film rozbawił nie raz, a "Pamiętników z wakacji" nienawidzę. Jak to wytłumaczysz??
Wkładasz ludzi, którym film się podobał, do jednego wora twierdząc, że wszyscy to prostacy i idioci.

Film faktycznie nie największych lotów, wiadome zakończenie (jak przystało na komedyjkę romantyczną). Ale tych kilka naprawdę zabawnych momentów wystarczyło, by dać dobrą ocenę... Irytowała mnie postać ojca Dino, a zbijanie wazy przez główną bohaterkę było przesadzone. A ja nie przepadam za przedłużonymi i przesadzonymi scenami w filmach. Gdyby zaś główni bohaterowie zawsze byli zdecydowani, wiedzieli co robić, to byliby zbyt idealni, a film byłby po prostu nudny.

Dla Twojej świadomości: Istnieją ludzie, który mają inne poczucie humoru niż Ty. Zaakceptuj to w końcu!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones